Kontakt oss

Send oss noen linjer om du har spørsmål eller kommentarer

Re:Media

Bygdøy allé 23, 0262 Oslo

KONTAKTPERSONER

Marius Damsleth

CEO
marius.damsleth@remedia.no
tel: +47 916 24 807

Andreas Aasen Holst

Sem Rådgiver
andreas.aasen@remedia.no
tel: +47 484 04 083

Anne Sølvi Hide Johansen

Medie- og formidlingssjef
anne.hide@remedia.no
tel: +47 982 57 670

Carina Stubberud

Senior rådgiver
carina.stubberud@remedia.no
tel: +47 458 80 181

Gro Ranheim Frønsdal

Medie- og kommunikasjonsrådgiver
gro.ranheim.fronsdal@remedia.no
tel: +47 917 20 471

Heidi Garthus

Medierådgiver
heidi.garthus@remedia.no
tel: +47 906 95 944

Helene Jensen

TV planner
helene.jensen@remedia.no
tel: +47 984 96 520

Hilde Sollien

Formidlingskonsulent
hilde.sollien@remedia.no
tel: +47 932 21 302

Johanne Skramstad

Digital prosjektleder
johanne.skramstad@remedia.no
tel: +47 986 57 689

Kaja Sommer

Digital rådgiver / Faglig ansvar broadcast
kaja.sommer@remedia.no
tel: +47 454 51 921

Nina Fonstad-Smith

Project manager/ Controller
nina.fonstad-smith@remedia.no
tel: +47 958 81 628

Pardis Molavi

Digital direktør
pardis.molavi@remedia.no
tel: +47 941 42 328

Sanja Myrås

Digital prosjektleder
sanja.myras@remedia.no
tel: +47 998 90 697

Silje Johannessen

Medierådgiver
silje.johannessen@remedia.no
tel: +47 932 96 642

Silje Skylstad

Medierådgiver
silje.skylstad@remedia.no
tel: +47 920 67 187

Terje Riksaasen

Sjef for webanalyse
terje.riksaasen@remedia.no
tel: +47 952 70 496

KONTAKT OSS